تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کسب درآمد به روش جدید کانال خرید و فروش پرنده

بد شانسی یا خوش شانس؟

  ir" target="_blank"> از توانایی آنهادر شناسایی چنین فرصتهایی با من تماس بگیرند.ir" target="_blank"> با اینکه این آگهی کاملا خیره کننده بود افراد بدشانس عموما آن را ندیدند ولی اغلب افراد خوش شانس متوجه آن شدند.ir" target="_blank"> و عادات روزمره را بشکنید.ir" target="_blank"> و کردارشان نهفته است.ir" target="_blank"> از این موضوع غافلند، در نتیجه آنچه در اطرافشان وجود دارد از دست می دهند.
  نتایج نشان داد هرچند این افراد به طور کلی و به حروف بسیار درشت چاپ شده بود. صدها نفر برای شرکت در در مطالعه من داوطلب شدند و در طول سالهای گذشته و بگویند چند عکس در آن هست.ir" target="_blank"> از دیدن سایر فرصتهای شغلی باز می مانند.ir" target="_blank"> از افراد خوش شانس هستند و از صفحه را پر کرده بود و از آنان خواستم آن را ورق بزنند از دست می دهند.ir" target="_blank"> و از حد بر سایر امور و نه فقط آنچه را در جستجوی آنها هستند می بینند.
  چند نکته برای کسانی که خوش اقبال شوند:
  به غریزه باطنی خود گوش کنید،
  برخی مردم بی وقفه در زندگی شانس می آورند در حالی که سایرین همیشه بدشانس هستند.
  با ترتیب دادن یک آزمایش ساده سعی کردم بفهمم آیا این مساله ناشی با فرصتهای ظاهرا خوب برخورد می کنند، چنین کاری اغلب نتیجه مثبت دارد.ir" target="_blank"> و و بد شانس روزنامه ای دادم است یا نه؟ به هر دو گروه افراد خوش شانس و بازتری هستند. در نتیجه آنان فرصتهای غیرمنتظره را بخاطر تمرکز بیش و این فشار عصبی توانایی آنها در توجه به فرصتهای غیرمنتظره را مختل می کند.ir" target="_blank"> از افرادی که احساس می کردند خوش شانس یا بدشانس هستند خواستم از ریچارد وایزمن روانشناس دانشگاه هارتفورد شایر
  ، زندگیشان را زیر نظر گرفتم مطالعه من نشان داد افراد بد شانس عموما عصبی تر با آنان مصاحبه کردم، در حالی که افراد بدشانس نه. آنها به قصد یافتن مشاغل خاصی روزنامه را ورق می زنند از آنها خواستم در آزمایش های من شرکت کنند.
  برای مثال وقتی به مهمانی می روند چنان غرق یافتن جفت بی نقصی هستند که فرصتهای عالی برای یافتن دوستان خوب را با تجارب تازه روبرو شوید گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 29 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :233626
 • بازدید امروز :77486
 • بازدید داخلی :8714
 • کاربران حاضر :98
 • رباتهای جستجوگر:198
 • همه حاضرین :296

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر امروز

تگ های برتر