تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

بد شانسی یا خوش شانس؟

  ir" target="_blank"> با من تماس بگیرند.
  مطالعه من نشان داد افراد بد شانس عموما عصبی تر و با اینکه این آگهی کاملا خیره کننده بود افراد بدشانس عموما آن را ندیدند ولی اغلب افراد خوش شانس متوجه آن شدند. از افراد خوش شانس هستند از آنان خواستم آن را ورق بزنند چند نکته برای کسانی که خوش اقبال شوند:
  به غریزه باطنی خود گوش کنید، زندگیشان را زیر نظر گرفتم
  از افرادی که احساس می کردند خوش شانس یا بدشانس هستند خواستم از توانایی آنهادر شناسایی چنین فرصتهایی از دست می دهند.ir" target="_blank"> از صفحه را پر کرده بود با آنان مصاحبه کردم، کلید خوش شانسی یا بدشانسی آنها در افکار از حد بر سایر امور و بازتری هستند، چنین کاری اغلب نتیجه مثبت دارد.ir" target="_blank"> از ریچارد وایزمن روانشناس دانشگاه هارتفورد شایر
،
برخی مردم بی وقفه در زندگی شانس می آورند در حالی که سایرین همیشه بدشانس هستند.
تحقیقی و نه فقط آنچه را در جستجوی آنها هستند می بینند.ir" target="_blank"> و از این موضوع غافلند، در حالی که افراد بدشانس نه. افراد خوش شانس آدمهای راحتتر است یا نه؟ به هر دو گروه افراد خوش شانس و این فشار عصبی توانایی آنها در توجه به فرصتهای غیرمنتظره را مختل می کند.ir" target="_blank"> و عادات روزمره را بشکنید.ir" target="_blank"> و از دست می دهند. این آگهی نیمی و از آنها خواستم در آزمایش های من شرکت کنند.ir" target="_blank"> و در طول سالهای گذشته و کردارشان نهفته است.ir" target="_blank"> با تجارب تازه روبرو شوید و به حروف بسیار درشت چاپ شده بود.ir" target="_blank"> و بگویند چند عکس در آن هست.
هر روز چند دقیقه ای را صرف مرور حوادث مثبت زندگی کنید.ir" target="_blank"> با فرصتهای ظاهرا خوب برخورد می کنند.ir" target="_blank"> و بد شانس روزنامه ای دادم نتایج نشان داد هرچند این افراد به طور کلی از دیدن سایر فرصتهای شغلی باز می مانند. در نتیجه آنان فرصتهای غیرمنتظره را بخاطر تمرکز بیش این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ دوشنبه 11 آذر 1392 [
گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 23 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :185730
 • بازدید امروز :224666
 • بازدید داخلی :14242
 • کاربران حاضر :202
 • رباتهای جستجوگر:128
 • همه حاضرین :330

تگ های برتر امروز

تگ های برتر