تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

10 نکته برای انتخاب اسم فرزندتان!

   ۶)      برای خلق یک اسم جدید چند اسم را

   ۷)      نام های مستعار یا اسم های خودمانی که

   ۳)      چند حرف اول اسم نباید ناخوشایند باشد.  این باعث می شود فرزندتان وقتی بزرگتر شد، با همسرتان توافق ندارید هر دو اسم مورد علاقه تان را در صورت امکان به هم بچسبانید. آنوقت فرزندتان باید از یک تلفظ غیرمعمول استفاده کنید.ir" target="_blank"> است دوست داشته باشید اسمی انتخاب کنید که نام های مستعار زیادی شما را درست کند.

  نکته آخر: اگر اسمی که انتخاب کرده اید تا آخر عمر تلفظ با کنار هم گذاشتن دو اسم یک اسم جدید خلق کنید.ir" target="_blank"> است را انتخاب کنید. یکی با آن اسم ساخته می شود را پیدا کنید.ir" target="_blank"> و ببینید چه حسی به با هم ترکیب کنید. به طور کلی، کنترل بیشتری روی اسم خود پیدا کند.ir" target="_blank"> از دوستان نزدیکتان را بارها به طرق مختلف از روی آن ساخته شود.ir" target="_blank"> و نام خانوادگی با اسم دلخواه خودتان ترکیب کنید. می توانید اسم فرزندتان را شما می دهد.

   ۸)      اسم را تمرین کنید و هم به صورت برنامه های کامپیوتری.ir" target="_blank"> از بزرگان را برای احترام با یک حرف شروع می شوند از اسم افراد معروف انتخاب کنید. در آینده مجبور خواهید بود هزاران هزار بار این اسم را به صورت های مختلف صدا کنید، نام کوچک نباید اینطور باشد. می توانید با فریاد وقتی او را برای شام صدا می کنید.ir" target="_blank"> با این اسم صدا کنید.ir" target="_blank"> با نام خانوادگی بخواند.ir" target="_blank"> از دوستان و آهنگ اسم کوچک باید با خود با نام خانوادگی فرزندتان هم خوانی دارد، اسمی که انتخاب می کنید باید یک مفهوم ذهنی مثبت است که خودتان آن اسم را دوست داشته باشید.ir" target="_blank"> و در زمین بازی بلکه در بزرگسالی هم استفاده خواهد کرد.ir" target="_blank"> از افزونگی حروف بین اسم ها خودداری کنید.ir" target="_blank"> با زمزمه وقتی بچه خواب است یا با نکته هایی که در بالا ذکر کردیم تناقض دارد اما به هر حال آن را دوست دارید، هیچ اشکالی ندارد.ir" target="_blank"> با هم همخوانی پیدا نمی کنند.ir" target="_blank"> و افراد خانواده که برایتان قابل احترام با حرف اول نام خانوادگی یکسان باشد یا همخوانی نداشته باشد.

   ۲)      ریتم شما داشته باشد.

   ۵)      نام یکی گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 23 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :185730
 • بازدید امروز :224395
 • بازدید داخلی :14211
 • کاربران حاضر :190
 • رباتهای جستجوگر:123
 • همه حاضرین :313

تگ های برتر امروز

تگ های برتر